Zapraszamy do współpracy.  

Kancelaria zajmuje  się szeroko rozumianym  prawem  cywilnym, zaś specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu prawa karnego oraz  prawa rodzinnego. 

Staramy się, żeby nasi Klienci byli zadowoleni. Tworzymy  szanse na wygranie procesu. Znajdujemy  rozwiązania najkorzystniejsze dla  Klientów, mając  na uwadze nie tylko cel  doraźny,  ale  przede wszystkim rozwiązania, które pomogą im w przyszłości.  

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa administracyjnego, praw autorskich, prawa handlowego i prawa podatkowego. 

Mamy nadzieję, że szybko poznacie się Państwo na jakości usług adwokackich świadczonych przez naszą Kancelarię.    

Zapraszamy do  zapoznania się z zespołem i zakresem  usług.Zdjęcia Sochaczewa i Warszawy

Na zdjęciach od lewej strony: Sąd Apelacyjny w Warszawie i jednocześnie Archiwum Sądu Najwyższego, ulokowane przy placu Krasińskich nr 3, nr hip 549A, w Pałacu Badenich, zbudowanym wedle projektu Andrzeja Gołońskiego w 1838 r., w stylu klasycystycznym. Budynek został zniszczony w trakcie Powstania Warszawskiego - znajdowało się w nim dowództwo "Parasola" - i  nie został odbudowany. 

 

( fot. źródło: Szkolna Izba Pamięci Batalionu Parasol )

W środku fragment ulicy Warszawskiej w Sochaczewie. Zdjęcie prawdopodobnie       z 1941 r. W  tle widać tzw. Dom Kobka, w  którym  mieściły  się m.in. więzienie oraz kancelarie adwokackie.  Od 1941  r. znajdowała się tam również siedziba powiatowej komendantury żandarmerii. Do  chwili  obecnej, w słoneczne dni, widać na budynku miejsce po  tzw. "gapę" - stylizowanego czarnego orła o wydłużonych, rozpostartych poziomo skrzydłach trzymającego w szponach wieniec laurowy ze swastyką w środku.  

Po  prawej  stronie znajduje się zdjęcie Sądu Najwyższego w Warszawie przy  placu Krasińskich nr 5 z okresu międzywojennego. Sąd mieścił  się w Pałacu Krasińskich zwanego również Pałacem Rzeczypospolitej ( obecnie Sąd Najwyższy zajmuje nową siedzibę naprzeciwko tego budynku ), który  został wybudowany w 1695 r. według projektu Tylmana z Gameren.